V novovybudovaných priestoroch Rezidencie Lesopark v Žiline na sídlisku Vlčince sme pre vás vytvorili exkluzívne a jedinečné Wellness Paradise s množstvom regeneračných, relaxačných a uvoľňujúcich procedúr.

 

Tento zaujímavý priestor sme premenili na miesto pokoja a oddychu kde ponúkame dokonalú regeneráciu a očistu tela i duše po náročnom pracovnom dni či týždni.

 

Wellness Paradise je skvelým miestom na celkové uvoľnenie a obnovu energie, vybavili sme ho modernými technológiami a zariadeniami, poskytujúcimi nezabudnuteľnú atmosféru a relax.

Finnish aroma sauna, Fínska aromatická sauna - Wellness Paradise Žilina, Sauna & SPA, Relax

3x Sauna

Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému i k strate kalórií. Má liečivé účinky pri astme, zápaloch a alergiách.

Ice Refreshment, Ľadové osvieženie, ochladzovací bazén - Wellness Paradise Žilina, Sauna & SPA, Relax

Ochladzovavací bazén a ľad

Schladí vaše telo po saunovaní, prispieva k prekrveniu každej časti Vášho tela, posilňuje imunitný systém a otužuje. Ak nemáte odvahu potopiť sa do ľadovej vody vyskúšajte vedro odvahy.

7 Jacuzzi chromotherapy, Vírivá vaňa - Wellness Paradise Žilina, Sauna & SPA, Relax

Jacuzzi s chromoterapiou

Uvoľňuje telo aj dušu, prináša celkovú relaxáciu a odstraňuje psychické napätie. Kombinácia teplej vody, nadnášanie a hydromasáž súčasne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti, uvoľní svaly a celé telo.